8. novembra 2014 so člani LK Dobrovo organizirali tradicionalno dobrodelno martinovanje. Kot v preteklih letih so tudi letos celotno kulinarično ponudbo pripravili člani kluba s partnerji in prijatelji. Martinovanja so se udeležili Leoti skupaj z guvernerko Uršo, člani lions klubov Idrija, Kobarid, Vogrsko, Zemono ter lioni iz LC Gradisca Cormons, Monfalcone, Gorizia Host, Lignano, San Stino di Livenzza in Bibione iz Distrikta 108 Ta2 Italija. Prisotne je pozdravil guverner Jurij Šarman ter predsednik regije Antonino ZANELLI.

Guverner Jurij Šarman je ob tej priložnosti klubu in takratni predsednici Nadji Pahor podelil Club Excellence Award za lionistično leto 2012/13.

Ob domači hrani, mladem vinu in glasbi so udeleženci preživeli prijeten večer, hkrati pa pomagali pri zbiranju sredstev, ki jih bo klub namenil za štipendiranje mladih, za preventivne dejavnosti, za podpiranje ustvarjalnosti in nadarjenosti ter za mlade v socialni stiski.

Fotografije si lahko ogledate v galeriji na klubski spletni strani.