Nabito polna dvorana na Trati je tokrat uživala z Modrijani, Čuki, Ansamblom Saša Avsenika, Gadi, Wernerjem, Natalijo Verboten in Triom Šubic, za smeh sta poskrbela Ranko Babić in Peška, Rado Mulej pa je krmaril med nastopajočimi. Vsi so se odpovedali honorarju, tako da bo šel ves denar od prodanih kart v dobrodelne namene – za otroke socialno ogroženih družin iz škofjeloške občine z okolico. Večer je bil izjemen in je prinesel dvojno veselje: obiskovalci so se zabavali ob glasbi in hkrati pomagali drugim, ki te sreče v življenju nimajo. »Ni lepšega, kot da nekaj daš, saj to osrečuje«, pravi predsednik kluba Rok Chwatal, ki je vesel, da smo lioni ponovno dokazali, da skupaj zmoremo več in da pomagamo!

Predsednik Lions kluba Škofja Loka