Člani LK Sežana smo 7. decembra na posestvu Guerila na Planini pri Ajdovščini organizirali dobrodelno vodeno degustacijo primorskih vin s kulinarično spremljavo, ki so jo obogatili glasbenika Tomaž Nedoh in Stefano Bembi ter nekdanja vinska kraljica Slovenije Špela Štokelj.

Dobrodelnega večera so se udeležili tudi člani LK Slovenske Konjice, LK Gornja Radgona in LK Ljubljana Omnia. Tudi tokrat je bila v ospredju naša šestletna deklica iz Sežane, ki za svoj gibalno-motorični razvoj nujno potrebuje terapevtske pripomočke. Z izkupičkom večera v višini 1180 evrov ji bomo lahko zagotovili gugalnico s prilagojenim sedežem, rol za fizioterapijo in ravnotežje ter bazen z žogicami, ki ji bo pomagal pri zdravljenju senzorične motnje integracije.

Pripravila: Barbara Čepirlo