Ob akciji TEČEM, DA POMAGAM, smo Lioni dodali tudi SMS akcijo, v okviru katere bodo vsak doniran evro podvojili, vsa zbrana sredstva pa v celoti namenili zgodnji obravnavi slepih in slabovidnih otrok. Pošlji SMS POMAGAMO na 1919 in pomagaj. Več informacij na http://lions-d129.si/pomagajte-tudi-vi

V nizkem startu so danes tudi Tim Gajser, Eva Boto, Alen Kobilica in Adi Smolar, ki bodo tekli z zavezanimi očmi na različnih mestih. Še je čas, da izbereš najbližjo lokacijo, podoživiš posebno izkušnjo in pomagaš. V Arboretumu Volčji potok, Ljubljani, Mariboru, Slovenski Bistrici, Novi Gorici, Slovenj Gradcu, Ravnah na Koroškem in Cerkljah za vas pripravljajo poseben tek, poligone za slepe in spremljevalne družabne programe.

Za vse dodane informacije  o akciji sem vam na voljo Maja Krušič Šega, na 051 367 733 ali namaja.krusic.sega@gmail.com.

Vabljeni, da se nam pridružite,

Maja Krušič Šega

Zveza Lions klubov Slovenije