Letos je Zveza slepih in slabovidnih, ki je zbirala prijave in organizirala prevoz do smučišča, prijavila udeležbo 9 družin, oziroma skupaj preko trideset udeležencev iz vrst slepih in slabovidnih in njihovih družinskih članov. Za njihovo spremstvo in dobro počutje smo poskrbeli člani Lions kluba Idrija, ki smo tokrat, ob upoštevanju izkušenj iz lanskega leta, sami poskrbeli za spremstvo slepih in slabovidnih smučarjev, poskrbeli pa smo tudi za to, da so se dobro počutili in doživeli lep dan na smučanju tudi njihovi otroci.

Pomoč pri organizaciji Dneva za slepe in slabovidne so nam že drugič zaporedoma ponudili v Hotelu Cerkno, ki upravlja s smučiščem Cerkno, kjer so nam zagotovili brezplačne smučarske karte za udeležence, opremo za tiste, ki je nimajo sami, pa tudi brezplačen obrok za udeležence iz vrst slepih in slabovidnih.

Imeli smo izjemno lep dan, sončen in topel, tudi zaradi lepih doživetij in prijateljskih vezi, ki se tkejo ob takih dogodkih.

Objave: