BREZPLAČNI NASVETI V ČASU KORONAVIRUSA ČLANOV LIONS KLUBA LJUBLJANA OMNIA

V času koronavirusa vam člani Lions Kluba Ljubljana Omnia nudijo brezplačno svetovanje na treh področjih, ki vam morda povzročajo težave, vprašanja, dodatne misli:

1. Za vse osnovne informacije in mnenja NA PODROČJU PRAVA se obrnite na Odvetnika Janeza Starmana. Pošljite mu elektronsko sporočilo na info@starman-op.si in skupaj se boste dogovorili za posvet.
  2. V primeru, da potrebujete PSIHOSOCIALNO PROSTOVOLJNO POMOČ zaradi različnih stisk ob tej krizi in njenih posledicah, pošljite sporočilo Tanji Breznik na telefon 051 373 696 in dogovorili se boste za najprimernejšo uro za telefonski pogovor.
  3. Če potrebujete svetovanje na področju SPLETNEGA MARKETINGA in VZPOSTAVLJANJA SPLETNIH TRGOVIN kontaktirajte po Skyp-u (Nastja Kramer) Nastjo Kramer in skupaj boste poizkušali najti nove rešitve.

Vsi mi si želimo, da bi ta čas čim hitreje minil. Do takrat #pomagam in #ostanemdoma .

Člani Lions Klub Ljubljana Omnia