• Projekt DONIRANA HRANA

• V Celju na stojnici Lions kluba Celje Mozaik dišalo po dobrodelnosti

• Vseslovenska razstava PLAKAT MIRU na ogled v Novem mestu

• Objem je objel Avditorij

• Letos je oljčno vejico v Novem mestu srečal plakat miru

• Zbiramo didaktične igrače za slovenske bolnišnice

• V Kopru je decembra dišalo po dobrodelnosti

25.04.2018

Lidl dodal nove trgovine

24.04.2018

Lions klub Škofja Loka je po februarskem dobrodelnem koncertu, na katerem so nastopili Omar Naber, Manca Špik in Kvatropirci ob spremljavi Orkestra slovenske vojske, podelil donacije v skupni vrednosti skoraj 8.000 evrov.

23.04.2018

Vsako leto se spomnimo tudi starejših v Domu starejših Novo mesto. Simbolno jim ob Dnevu zemlje pomagamo urediti gredice, nakupimo balkonsko cvetje in zemljo, skupaj zasadimo korita za balkone, poklepetamo z njimi in posadimo drevo v t.i. Lions drevored.

16.04.2018

Člani LK Vogrsko se tradicionalno v začetku leta (ob kulturnem prazniku) udeležujemo kulturnih dogodkov

24.03.2018

Sobota, 24. marec 2018, je bil velik dan za mlade umetnike iz vse Slovenije – v novomeški Qlandiji smo odprli razstavo njihovih likovnih del. Ustvarjali so Plakate miru z naslovom »Prihodnost miru«. Na razstavi, ki bo na ogled tri tedne, je 24 najboljših likovnih del osnovnošolcev (11-13 let) iz vse Slovenije in 58 najboljših od dolenjskih osnovnošolcev.

30.01.2018

Dvorana Avditorija v Portorožu ima posebno energijo. To vedno pravijo vsi, ki so kdaj stopili na njen oder. Tudi Sanela Banović, dr. med, zdravica, ki je s svojimi predavanji navdušila Slovenijo je, že ko je stopila na prazen oder pred začetkom prireditve 26. januarja , rekla prav to : »Kakšna energija!«

24.03.2018

Tudi letos so se nekaj dni pred cvetno nedeljo člani LK Ankaran Istra odpravili v Novo mesto z za ta čas najprimernejšim darilom. S popotnico oljčnih vejic so trije fantje navsezgodaj krenil iz Kopra in v zgodnjem dopoldnevu so bili primorci že polno v akciji.

09.03.2018

Skupaj z društvom Humanitarček, ki bo poskrbelo, da bodo igrače našle pot do posameznih bolnišnic, zbiramo didaktične igre, ki bodo polepšale bivanje bolnikom v čim več slovenskih bolnišnicah, saj jih povsod zelo primanjkuje. Igrače so lahko rabljene - le naj bodo ‘pokompletkane’. Bolniki bodo namreč težko sestavljali puzzle, če jih polovica manjka. Plišastih igračk zaradi higienskih standardov ne sprejemamo.

23.12.2017

Kot vsako leto že več kot 10 let zapored, so se tudi letos člani lions kluba Ankaran Istra zbrali na koprski tržnici. Glavni namen je dobrodelnost in druženje. Istrske dobrote, kot so pršut, sir, oljčno olje iz Lions oljčnika in predvsem kuhano vino izpod rok Dravota in Igorja so privabile mnoge obiskovalce, piko na i pa so tudi letos dodale sladice izpod pridnih rok članic in članov LEO kluba Koper Capodistria.