• Kolesarim, da pomagam

• Obletnica ustanovitve Lions kluba Slovenska Bistrica

• Leo dan družin in tečem da pomagam

• LK Portorož Zarja - Akcija Tečem, da pomagam

• Pravljična palačinkarna Lions kluba Trbovlje

• LK Konjice - 15. dobrodelni Lions ples in Svečani večer 18. konvencije D-129

• Projekt DONIRANA HRANA

• Lions klub Škofja Loka je podelil za 8.000 evrov donacij

• Delovna akcija Lions Kluba NM v Domu starejših Novo mesto

09.09.2018

Lions klub Idrija in Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova Gorica v sodelovanju s severnoprimorskimi lions klubi VABITA na dobrodelno kolesarsko akcijo po Severni Primorski. Drugi dan, v nedeljo, 9. septembra 2018, nadaljujemo od Nove Gorice proti Tolminu, Mostu na Soči do Idrije, ko prekolesarimo približno 80 kilometrov.

08.09.2018

Lions klub Idrija in Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova Gorica v sodelovanju s severnoprimorskimi lions klubi VABITA na dobrodelno kolesarsko akcijo po Severni Primorski. S kolesi se bomo podali na 150-kilometrsko krožno kolesarjenje. Zbrani denar te dobrodelne akcije namenjamo Medobčinskemu društvu slepih in slabovidnih Nova Gorica za izvajanje programa Pomoč slepim in slabovidnim pri premagovanju gibalnih in komunikacijskih ovir.

31.05.2018

Večer dobrodelnosti bo že devetič zapovrstjo združil bistriške Lione, Leote in njihove prijatelje.

27.05.2018

6. Leo dan družin, od 9. ure dalje, Park za knjižnico Slovenska Bistrica

Dobrodelna akcija Tečem, da pomagam namenjena otrokom, ki so zboleli za rakom

13.05.2018

Pravljičnega festivala v organizaciji Mladinskega centra Trbovlje, ki se je v soboto, 12. maja odvijal v trboveljskem mestnem parku, smo se udeležili tudi članice in člani Lions kluba Trbovlje.

12.05.2018

Visoki gostje na Svečanem večeru konvencije D-129 in 14. obletnici CN Lions kluba Konjice

25.04.2018

Lidl dodal nove trgovine

24.04.2018

Lions klub Škofja Loka je po februarskem dobrodelnem koncertu, na katerem so nastopili Omar Naber, Manca Špik in Kvatropirci ob spremljavi Orkestra slovenske vojske, podelil donacije v skupni vrednosti skoraj 8.000 evrov.

23.04.2018

Vsako leto se spomnimo tudi starejših v Domu starejših Novo mesto. Simbolno jim ob Dnevu zemlje pomagamo urediti gredice, nakupimo balkonsko cvetje in zemljo, skupaj zasadimo korita za balkone, poklepetamo z njimi in posadimo drevo v t.i. Lions drevored.