Člani Lions kluba Ptuj Primus so v sodelovanju z Domom upokojencev Ptuj med 16. in 31. marcem 2021 izvedli projekt obnove štirih klopi v okolici Doma upokojencev Ptuj na Volkmerjevi cesti, Potrčevi cesti in Ciril Metodovem drevoredu.

V akciji so sodelujoči LIONS člani skupaj prispevali 52 ur prostovoljskega dela.

»Klopi so bile precej dotrajane, nekatere pa tudi polomljene, zato smo jih zavarili, pobrusili kovinsko ogrodje in lesene deske ter jih na novo zaščitili in pobarvali. Pri materialu za obnovo nam je pomagalo podjetje JUB d.o.o., s svojimi nasveti pri obnovi pa priznani slikopleskar Branko Goričan. Vreme nam je bilo naklonjeno, zato smo lahko v sredo, 31. marca 2021 končali s projektom in klopi vrnili na staro lokacijo.« menijo v klubu.

»V Lions klubu Ptuj Primus smo veseli, da smo lahko svoj čas in svoje roke namenili za nekaj dobrega. Lep je občutek, ko z lastnim prostovoljnim delom pomagamo ohranjati našo lokalno okolje lepše.« z veseljem sporočajo.

Več o akciji je dostopno na spletni strani kluba.

0 Komentarjev

10 − eight =