LIONS kluba Ljubljana je organiziral že 3. celodnevni izlet društva DLAN. Pod aktivnim vodenjem lionistke Dunje Bohorič smo gluhoslepim varovancem društva DLAN omogočili obisk Linhartovega mesta, Radovljice, kjer so lahko začutili srednjeveško mesto, predvsem pa lepo opremljeno notranjost graščine ter bližnjo cerkev Sv. Petra.

Pot so nadaljevali skozi Bled in se nato ustavili v Bohinjski Bistrici , kjer so na cvetnih poljanah vonjali in otipali divje cvetje. Za tem so se gluhoslepi varovanci skupaj s svojimi spremljevalci pogumno odločili, da obiščejo tudi slap Savica. Od prelepega Bohinjskega jezera smo se poslovili z vožnjo z ladjico.

Lionsi so po dogodku zatrdili, da jim je na prehitro minil: “S člani društva DLAN smo doživeli še en prekrasen poletni izlet v razkošju čudovite Slovenije!”