Sobota, 16. marec 2019

Dobrih ljudi pa v naši državi ne zmanjka! Hvala vsem, ki ste nesebično podarili oblačila, obutev, igrače in šolske potrebščine in boste s tem zagotovo narisali bolj vedre obraze socialno šibkejših.

V Lions klubu Novo mesto smo veseli, da je uspela še ena od dobrodelnih akcij, tudi letos so nam roko pri organizaciji in izvedbi ponudili člani novomeškega Rotary kluba, pa tudi podmladkov obeh klubov, Leo in Rotaract.

Odziv je bil več kot odličen. Na dvorišču podjetja Tabakum je bil pravi vrvež in dobra volja, tako da smo lahko povsem napolnili dva velika kombija. Odpeljali smo ju na Rdeči križ Metlika, v Beli krajini nas namreč vsako leto prosijo, da jim pomagamo z zalogami. Pošiljke so se razveselili in se priporočili tudi za prihodnje leto.

Posebej smo hvaležni tudi otrokom OŠ Mirna, tam so posebej za to akcijo pripravili nekaj paketov za vrstnike v stiski.