Dragi lioni, lionke, leoti in prijatelji lionizma!

Večer dobrodelnosti bo že devetič zapovrstjo združil bistriške Lione, Leote in njihove prijatelje.

Center za socialno delo Slovenska Bistrica odpeljal na tabor in kopalni izlet.

Sonco zahajalo za Pohorje, mi pa se bomo v Gostišču Larmonia zbrali med sedmo in pol osmo uro.

Ko bo padel mrak se bomo prepustili naši mladosti, mlajše pa popeljali na potovanje v času. Večer bo namreč DISCO obarvan. Naokoli bodo kričeče barve, kupi bleščic, nepogrešljiva disco krogla in seveda disco ritmi v katerih se bomo zavrteli po plesišču. Coctail oprava bo dobra izbira, natupirani lasje pika na i, vse kar se bo bleščalo pa bo zagotovo v stilu.

Poln presenečenj dobrodelni večer  bosta povezovala liona Darko in Ivana.

*Prispevek za  dobrodelni večer bo mošnjiček liona olajšal za 40€,  leota pa 25€. V ceno sta všteta pijača dobrodošlice, večerja, fotograf in dobrodelni prispevek.

**Najkasneje do 28. maja sporočite ali se vidimo in koliko prijateljev pripeljete s sabo!

email: leoklubslb@gmail.com / tel: 040 770 103

Skupaj zmoremo!

Predsednica LK Slovenska Bistrica 2017/2018

Sergeja Repič

Lions in Leo klub Slovenska Bistrica sta pripravila večer, ki ga bomo posvetili otrokom iz socialno ogroženih družin, ki jih bo Center za socialno delo Slovenska Bistrica odpeljal na tabor in kopalni izlet.

Sonce bo zahajalo za Pohorje, mi pa se bomo v Gostišču L,armonia zbrali med sedmo in pol osmo uro.

Poln presenečenj dobrodelni večer  bosta povezovala liona Darko in Ivana.

email: leoklubslb@gmail.com / tel: 040 770 103

Skupaj zmoremo!