Lions klub Dobrovo je 12. novembra 2016 petnajstič zapored organiziral tradicionalno dobrodelno martinovanje v Vinski kleti Goriška Brda. S svojo prisotnostjo so nas počastili guverner Gregor Pajić, vice guverner Marko Gospodjinački, neposredni prejšnji guverner Branko Dolenc, conska predsednica Nadja Pahor Bizjak iz distrikta 129 Slovenija ter regijski predsednik Alessandro Gerdina in Cinzia Cosimi, pooblaščenka za stike s tujino iz distrikta 108Ta2 Italija ter številni lioni in lionke iz Slovenije ter bližnjih italijanskih klubov. Naši člani so se kot običajno potrudili s celotno organizacijo dogodka. V programu so nastopili Vladimir Čadež s soprogo ter orientalska plesna skupina Nefers. Zbrana sredstva bodo v celoti namenjena za pomoč mladim in družinam v stiski.
Lepo se je družiti in podpreti dober namen. Hvala vsem za udeležbo.