Prvo dobrodelno Spinning kolesarjenje na stacionarnih kolesih je potekalo v sodelovanju našega Lions kluba in Kolesarskega kluba Čebela. Udeleženci akcije kolesarili smo ob dobri glasbi, pozitivni energiji in motivaciji inštruktorja na sobnih Spinner kolesih kolesarili skoraj tri ure.

Kolesarski dan je pobudnik programa vadbe in nekdanji kolesar Blaž Bonča zaključil z besedami: »V letošnjem oktobru, ko se zaključi poletna kolesarska sezona, bomo nadaljevali z vadbo na sobnih kolesih, ki je primerna za vse starosti, ne glede na kondicijsko pripravljenost, hkrati pa ne obremenjuje sklepov in hrbtenice in zato je koristna tudi pri rehabilitaciji različnih poškodb.« in tako udeležence povabil na naslednje Spinning kolesarjenje.