“Če človeka nekaj sili leteti, se nikdar ne bo plazil.” (Helen Keller)

Lions klub Kranj je slovesno obeležil svoj jubilej.

Iz nagovora  predsednika Miroslava Matijaševiča: Misel, koliko različnih posameznikov in organizacij se danes ukvarja z dobrodelnostjo, vzradosti, a hkrati se nad zavedanjem, koliko ljudi potrebuje našo pomoč, globoko zamislimo. Rad bi, da se zato vsak med nami vpraša, ali smo tozadevno naredili dovolj in ali znamo – ne le kot člani Lionsov, temveč tudi kot posamezniki – delovati kot ljudje, ki vedno in povsod prisluhnemo in pomagamo. V LK Kranj znamo ohranjati tradicionalne medosebne vrednote in prijaznosti, empatije, sočutja do sočloveka. V okviru naše dejavnosti smo odprti navzven, se povezujemo s šolami, vrtci, centri za socialno delo ter drugimi dobrodelnimi organizacijami in posamezniki. Hellen je rekla: Bolje hoditi s prijateljem v temi, kot sam v svetlobi dneva. Zato, bodimo drug drugemu iskreni prijatelji in POMAGAJMO!

Hvala vsem, ki ste nam pomagali, da bomo lahko kupili bele palice.